TAYYİP'E SORALIM;

 


 

RUS UÇAĞI YALNIZCA HAVA SAHAMIZI İHLAL ETTİĞİ İÇİN

 


 

DÜŞÜRÜLÜYOR. YUNANİSTAN 16 ADAMIZI İŞGAL ETMİŞ NEDEN

 


 

SUSUYORSUN? DÜNYA SÖMÜRÜ DÜZENİ BÖYLE Mİ İSTİYOR?

 


 

 YOKSA DÜNYA SÖMÜRÜ DÜZENİ İÇİN Mİ YAŞIYORSUN?


 

HİÇ NİHAT

buyuksu@hotmail hesabı bize ait bir hesap değildir!


BEN HAKLIYIM BEN KAZANACAĞIM! ZİBİDİLER!


BİR ARAKADAŞIM ANLATMIŞTI. KENDİSİNİN, ABİSİNİN KARISINA SARKINTILIK ETTİĞİNİ SÖYLEMİŞLER VE BU SÖYLEM TOPLUM TARAFINDAN KABUL GÖRMÜŞ. ÇOCUK HALA "BUNU YAPAN OR.SPU ÇOCUĞUDUR DİYOR!". BELKİ BAZI OYUNLAR İÇİN ALT YAPI HAZIRLIĞI OLABİLİR BU... BELKİ DE YAPILACAK PLANLARA HAKLILIK KAZANDIRMA... KİM BİLİR?

---------------------------

---------------------------

ATİLA EFENDİ; MİDEM BULANDI. IQ GÖSTERGEN, ALGILAMAN İLE TERS ORANTILI GÖRÜNÜYOR! BU DA İNSANI ZAVALLI YAPIYOR! YANİ BEYİN FONKSİYONLARIN YALNIZCA KURNAZLIK İÇİN DEVREYE GİRİYOR! BELLİ Kİ; 'DOKTOR SANA NE YERSE YESİN' DEMİŞ!


HANİ HEP SÖYLÜYORUM. HİÇ NİHAT BİR TAKIM KAĞIT PARÇALARI İLE GEZEREK KENDİSİNE GÖRE İNSANLARI BİLGİLENDİRİYORMUŞ! BUNUN BİR KUMPAS OLDUĞUNU VE DAMAT SEZAİ'NİN DE BU KUMPASIN BİR PARÇASI OLDUĞUNU DA BUGÜN İLK DEFA AÇIKLIYORUM. ANCAK DAMAT SEZAİ PERDE ARKASINDA İDİ. HİÇ NİHAT İLE DAMAT SEZAİ'NİN NEDEN BİRİBİRLERİNİ BU KADAR DESTEKLEDİĞİ ŞİMDİ DAHA İYİ ANLAŞILDI MI? ANLAYAN ANLAR, ANLAMAYAN DA ANLAMAZ! BABADAN KALAN HAKLARIMDAN OLAN NAKİT PARAMI BANA NEDEN VERMEDİKLERİ DE DAHA İYİ ANLAŞILDI MI? ŞİMDİ DE ANNEDEN GELEN NAKİT PARA HENÜZ DAHA VERİLMEDİ! BEKLEMEDEYİZ! BAKALIM ALABİLECEK MİYİZ? BİR DE SAMİ DENEN BİR VATANDAŞ VARDI, GEBERDİ GİTTİ! 

İŞTE BU ZİBİDİLER KENDİLERİNİ CENNETİN ÇOCUKLARI OLARAK GÖRÜYORLAR VE HALKA İSE CEHENNEM ZEBANİLİĞİ YAPIYORLAR! CENNET VE CEHENNEMİ BİR BAŞKA YERDE ARAMAYIN. CENNET VE CEHENNEM BİR TAKIM APTALLAR TARAFINDAN İŞTE BU BİÇİMDE ORTAYA ÇIKARILIYOR!  

 

8 NİSAN'DA YAPILAN CHP MİTİNGİNDE BİR SAHLEP-İN İÇİNE KONULAN BÜYÜ İNSANLARIN KAFASINI KARIŞTIRDI. AMAÇ BÜYÜ İLE İNSANLARA KAFA OKUTABİLMEKTİ. HADİ BÜYÜ OLMADAN KAFA OKUYUN! İŞİN ASLI BÜYÜ OLMADAN KAFA OKUYABİLMEK! ENSEDEN KAFA DAHA İYİ OKUNABİLİNİYORMUŞ YOK YÜZÜNE BAKARAK KAFA OKUNACAKMIŞ! HOCA YAPTIĞI BÜYÜ İLE İNSANLARI İSTEDİĞİ YERE GETİRİYOR! İŞTE İNSANLAR BU KADAR ZAVALLI! O BÜYÜYÜ BARDAĞIN İÇİNE KOYAN KİŞİ ONUN BÜYÜ OLDUĞUNU BİLMİYOR MU? İNSANLARI YANLIŞA DÜŞÜRECEĞİNİ BİLMİYOR MU? BİLİYOR! AMAÇ BİRİLERİNE YALAKALIK YAPMAK! İNSANLARIN ARASINI SOĞUTMAK! İSİM VEREYİM Mİ? BU POKU YİYEN BİR GAZETECİ! HİÇ NİHAT'IN İTİ DİYE BİLİNİR! HEM BU POKU YİYOR HEM DE HİÇ BİR ŞEYDEN HABERİ YOKMUŞ GİBİ DAVRANIYOR! TÜRKİYE NE HALLERE GELDİ. FATİH İSTANBUL'U FETH EDERKEN AYASOFYA'DA PAPAZLAR "MELEKLER DİŞİ Mİ? ERKEK Mİ?" TARTIŞMASINI YAPIYORLARMIŞ! VAY KAFAYI ENSEDEN OKUYACAKSIN, VAY YÜZÜNE BAKARAK OKUYACAKSIN DİYENLER İLE BU PAPAZLARDAN HİÇBİR FARKLARI YOK! 

---------------------------

 

---------------------------

ATİLA EFENDİ'NİN YAPTIĞI YANLIŞI BİR BAŞKASI MI ÜSTLENMİŞ?! ANORMAL BİR DURUM YOK. CENNETİN ÇOCUKLARI SÜREKLİ HAKLI ÇIKMALILAR! YOKSA BENİM GİBİ ONLARI HİÇ KİMSE KAİLE ALMAYACAKLARDIR! BEN HİÇ BİR ZAMAN ONLARI KAİLE ALMIYORUM ZATEN! 

10 GÜN SONRA BİR ŞEY DAHA YAZACAĞIM! 

NE FATMA HACİOĞLU NE DE DAMAT SEZAİ BENİM ADIMA HİÇ KİMSEDEN RİCACI OLMA HAKKINA SAHİP DEĞİLLERDİR! ÜSTELİK BENİM BİLGİM OLMADAN! BENİMLE İLGİLİ İŞLERDE ÖZELLİKLE DEVREYE GİRERLER Kİ O İŞİ BOZABİLSİNLER! HER NEYSE BEN HEP SÖYLÜYORUM!

 

BEN HAKLIYIM BEN KAZANACAĞIM! 

BU ZİBİDİLER BENİMLE İLGİLİ HER KONUDA NEDEN DEVREYE GİRERLER? ÇÜNKÜ G.TLERİNDEN KORKUYORLAR! TEKRAR YAZIYORUM;

BEN HAKLIYIM, BEN KAZANACAĞIM!

 

HİÇ NİHAT BİR TAKIM KAĞIT PARÇALARI İLE DOLAŞIYORMUŞ!  İÇERİĞİNİ BİLİYORUM UMURUMDA DEĞİL! ÇÜNKÜ BU BİR KUMPAS! GÜNÜ GELDİĞİNDE O KAĞIT PARÇALARI RULO YAPILACAK BİR TARAFINA KONULACAKTIR! İŞTE BU YÜZDENDİR Kİ YANİ GÜNÜ GELDİĞİNDE O KAĞIT PARÇALARI RULO YAPILIP BİR TARAFLARINA KONULACAĞI İÇİN HER YERDE PEŞİMDEN GEZMEK ZORUNDALAR! 

BUGÜN BELKİ ONLARIN GÜNÜ AMA YARINLAR BENİM OLACAK!

--------------------------

HİÇ NİHAT'I ARTIK KAALE ALMIYORUM DEMİŞTİM! İZMİR'DE BİR EKÜRİSİ VAR! ATİLA EFENDİ! ATİLA EFENDİ'YE DİYORUM Kİ; BEN ARABAMA OROSPU ALMAM! AMA BENİM KIZ ARKADAŞLARIM ARABAMA BİNER! AMA ONLAR İÇİN TEK KELİME EDENİN ANASINI, AVRADINI, KIZINI, KIZKARDEŞİNİ, GELİNİNİ... BURGULAYA BURGULAYA BÜKERİM! ARABASINA OROSPU ALANLAR KENDİLERİ DÜŞÜNSÜNLER! ONLARA PEZEVENK DERLER. DİLİN KEMİĞİ VAR MI?! DİLİNİ TUTAMIYOSUN ATİLA EFENDİ! HADDİNİ BİLMEYENE HADDİNİ BİLDİRİRLER! KİMLİĞİN HER NE OLURSA OLSUN ERKEK OROSPULUĞUNUN ALEMİ YOK! YÜZÜME KARŞI KONUŞAMIYORSAN, SENİN KİMLİĞİNE YAZIK! ADAM OLAN ADAM İNSANIN YÜZÜNE KONUŞUR! İZMİR'E İŞ GÖRÜŞMESİ YAPMAYA GİTTİM! İZMİR SENDEN Mİ SORULUYOR? NERENE  BATTIM? O BODRUM'DAKİ İTİN VAR YA SENİ ÇOK BÜYÜK YANLIŞA DÜŞÜRDÜ! AMA SENİN KİMLİĞİNDE OLAN BİRİ BU TÜR YANLIŞLARA DÜŞMEMELİ! EĞER DÜŞÜYORSA HEMEN BULUNDUĞU KONUMU BIRAKMALI! ÇÜNKÜ BAŞKALARINA DA AYNI YANLIŞI YAPABİLİRSİN! O KONUM İNSANLARA ÖRNEK OLUNACAK BİR KONUM! BUNU BİR DEĞERLENDİR! BAK ATİLA EFENDİ HALA SANA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞLIYORUM FARKINDAYSAN!

HERKES BURNUNDAN NEZLE OLUR, SEN VE SENİN GİBİLER AĞIZ NEZLESİ OLMUŞSUNUZ! BİR TÜRLÜ AĞIZ İFRAZATINIZI OLMASI GEREKEN BİÇİMDE ATAMIYORSUNUZ!

YALAN MI SÖYLÜYOR MUŞUM? BAŞKA SÖYLEYECEK HİÇBİR SÖZÜNÜZ YOK ÇÜNKÜ...  DEVLETİN SEÇTİKLERİ KİŞİLER BU KADAR AŞAĞILIK ÇIKARLAR İSE MİLLET İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ KOŞULLARI YAŞAMAK ZORUNDA KALIR! AMA ONLAR CENNETİN ÇOCUKLARI OLDUĞU İÇİN, HALK FAKRU ZARURET İÇİNDE KALMIŞ OLSA BİLE ONLAR ŞAŞALI YAŞAMLARINA DEVAM EDER! BUNLARIN HALA ATATÜRK İSMİNİ AĞIZLARINA ALMALARINA ŞAŞIRIYORUM! ASLINDA ŞAŞIRMAMAM GEREKİR! ÇÜNKÜ BUNLAR ÜLKENİN EN AŞAĞILIK YARATIKLARI...

ÖNYARGILARLA SİRAYET ETMENİN SONUÇLARI BÖYLE BİR ŞEY OLSA GEREK!

-------------------------

                


HİÇ NİHAT'I ARTIK KAİLE ALMIYORUM! BUNUN ARDINDAN KONUŞTURMAK İÇİN İYİ BİR DEDİKODU BOMBARDIMANI GELECEKTİR AMA NAFİLE... ZAVALLI


HİÇ NİHAT'IN DA DAHİL OLDUĞU ZİBİDİ TAKIMININ YAPMIŞ OLDUĞU DEDİKODULAR SONUCUNDA HİÇ KİMSE İLE PAPAZ OLMAYACAĞIM. PAPAZ OLMAK İSTEYENİN KENDİ SORUNUDUR! ÇÜNKÜ BEN DEDİKODU YAPMAM! DEDİKODU YAPMAK ACİZLİKTİR! 

BEN BİR YERE GİDECEKSEM KENDİ ALMIŞ OLDUĞUM KARAR İLE GİDERİM YA DA GİTMEM! YANİ KARARLARIMI KENDİM ALIRIM! ZİBİDİ TAKIMI!           İNSANIN ŞİRAZESİ BİR KERE BOZULMAYAGÖRSÜN! UTANMAZ ADAM OLUP ÇIKIYOR! AVENELERİ DE ŞAKŞAKÇILIĞI OYNUYOR! ZAVALLILAR!

VE AVENELERİ

BİSEKSÜEL HİÇ NİHAT VE TARİKATINA CEVAP VERMEYECEĞİM! YALNIZCA KARISINI VE KIZINI GÖNDERSİN... SONRA DA YALDIZLI YALDIZLI DOLAŞSIN!

 

Bir yerlere büyüler gönderen zibidiler en aşağılık insanlardır, HİÇ NİHAT! Ne pok yersen ye o büyüler senin bi tarafında patlayacak! 

Artık çıkış noktan kalmadığı için bütün umutların büyülere bağlı! Aşağılık! 

Eğer insanlar GİZLİ İLİMLER Kitaplarını araştırıp bulup okurlar ise ne demek istediğimi daha iyi algılayabileceklerdir. Yakında kafayı tırlatabilir Hiç Nihat...

Bolu'dan, Bodrum'a büyü gönderilir mi? Hiç Nihat gönderir! Başka çıkarı yok! Mesela; çayına, çorbasına, kahvaltısına... bu büyüler karıştırılabilinir. Adı üzerinde büyü. Amaç sonuç almak! Para hokkabaz gibidir. Bazılarının ŞİRAZESİNİ bozar! 

Şimdi söyleyeceği tek bir şey var! 

-Yalan söylüyor diyecektir! Senin küçük beyin hücrelerinle kurmuş olduğun kumpasları yesinler, AŞAĞILIK!

Başka gönderdiği yerler daha var mı?! VAR!


 

 

Haber Arşiv
     
Site İçi Arama
E-Mail Bülteni
Ad, Soyad:
E-Mail:
    
Tavsiye Et
Ad, Soyad:
Gönderen:
Alıcı:
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
Paylaş
Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google
Diller

SPM - BEN HAKLIYIM BEN KAZANACAĞIM!


Kadri UÇMAK

SPM

TEVFİK EFENDİ, PİÇ NİHAT, YENER BARDAKÇIOĞLU, DAMAT SEZAİ, FATMA UÇMAM HACİOĞLU, BEDRİYE HANIMEFENDİ, AKİF UÇMAM, AKİF UÇMAM’IN ABİSİ İRFAN BAYAN, ATİLA EFENDİ, ALP EFENDİ, YENİ BİRİ YAŞAR EFENDİ, AHMET HULUSİ TARİKATININ MEHMET HOCASI, BÜYÜCÜ HOCA ÇAYA, ÇORBAYA BÜYÜ YAPIP, MÜRİDLERİNE VERİP BİRİNİN İÇECEĞİNE, YEMEĞİNE BU BÜYÜYÜ KOYDURUP İNSANLARI KANDIRAN ŞEREFSİZ BÜYÜCÜLER! BAZEN DE TELEPATİK YOL İLE İNSANLARIN KENDİ İSTEDİĞİNİ YAPMASINI SAĞLARLAR! BU HOCALAR İÇİN SADECE KENDİ MÜRİDLERİ ÖNEMLİ. DİĞER İNSANLARIN HİÇBİR ÖNEMİ YOK! (BU HOCA, DAMAT SEZAİ PİÇİNİN 'MİTÇİ' YETİŞTİRMESİ. YANİ FETÖ, AHMET HULUSİ DAYANIŞMASI. FAZLA DAYANIŞMAYIN ÇOCUK OLUR! SİZDE O KABİLİYETTE YOK, NE BOK OLACAĞI BELLİ DEĞİL! FATMA UÇMAM HACİOGLİ, AKİF UÇMAM VE PİÇ NİHAT'IN DA TARİKAT HOCASI. ASLINDA HEPSİ MİTÇİ BU PEZEVENKLERİN)VE BU PEZEVENKLERİN ETRAFLARINDAKİ KOYUN SÜRÜLERİ… EN ÖZELİ İSE ERCAN KİROĞLU DENEN PEZEVENK. BU VATANDAŞ FETÖ’NÜN İMAMLARINDAN, MİTÇİ (DAMAT SEZAİ VE TEVFİK EFENDİ’NİN SÜLALESİNDEN) AYNI ZAMANDA ALP EFENDİ’NİN ORTAĞI İDİ. ALP EFENDİ KİM? ATİLA EFENDİ'NİN YETİŞTİRMESİ! 2 AY İÇERİSİNDE ORTAKLIKLARI BİTTİ! VE NE ZAMAN İŞ İÇİN BODRUM’A GİTSEM PEŞİMDEN BU ERCAN DENEN PİÇİ GÖNDERİYORLAR! İLK GİTTİĞİ YER İSE BODRUM'DA MATBAACININ İŞ YERİ.

BU PEZEVENKLER BANA RİCADA BULUNDULAR. BİR ŞİRKET KURUYORUZ. BİZE HEM BİR LOGO YAPIVER. BİR DE KÜÇÜK TANITIM İÇERİKLİ METİN YAZIVER. (YALANDAN KİM ÖLMÜŞ GRUBU. BU DA 2. İSİMLERİYMİŞ)

HAY HAY PEZEVENKLER DEDİM.

LOGONUN AÇILIMI:

“SANAL PEZEVENKLER MERKEZİ”

EYYYY BOLULULAR;

-KİMİN OĞLUNA KİMİN KIZINI İSTEMEK BİZİM İŞİMİZ NOKTA

-KİMİN KARISINI, KIZINI, KİME PEŞKEŞ ÇEKMEK BİZİM İŞİMİZ NOKTA

-KİMİ KİME PAZARLAMAK BİZİM İŞİMİZ NOKTA

-BÜTÜN SOSYAL MEDYADA ‘SPM’ OLARAK ARADIĞINIZDA KARŞINIZA BİZ ÇIKARIZ NOKTA

SANAL PEZEVENKLER MERKEZİ

(YALANDAN KİM ÖLMÜŞ GRUBU)

PİH AHLAKSUZ PEZEVENKLE…

BU ZİBİDİLERİN (PEZEVENKLERİN) HEPSİ BU ERCAN KİROĞLU DENEN ZİBİDİYE İNANDIKLARI İÇİN ONA BUNA PEZEVENK DEMEYE BAŞLADILAR! BU ZİBİDİYE TAM 1 AY BAKTIM (ABİ PARA YOK DEMİŞTİ. SİTİR GİT Mİ DESEYDİK! AMA 1 AY İÇERİSİNDE ALP EFENDİYLE ŞİRKET KURDULAR) VE 1 AY SONUNDA KOVALADIM. BU ZİBİDİ İMAM OLDUĞU İÇİN GİZLİ İLİMLER DE MEVCUT! BU PİÇİ, PİÇ NİHAT'LA DA TANIŞTIRMIŞTIM (YALIKAVAK'TA CLUP FLİPPER'DE PİÇ NİHAT'IN DEVREMÜLKÜNÜN OLDUĞU SİTE...) SENE 2006.

HEP SÖYLÜYORUM GENE SÖYLEYECEĞİM;

BEN HAKLIYIM BEN KAZANACAĞIM...

 

SAYGI

Dünyanın her tarafında, insana saygı gösterirler! Ne zaman? Oruç tutmaya başlayan bir insan olduğunda... BU saygıyı gösteremeyen insanlar ise AŞAĞILIK olarak nitelendirilir.

SPM başlıklı yazımda belirtilen kişiliklerdir bu aşağılık insanlar! Bu aşağılık insanlardan saygı duymaları beklenmiyordu zaten...

Herneyse;

Gün gelecek, durumum iyice ağırlaşacak. İşte bu durumda bu aşağılık insan görünümlü kütleler, beni hastaneye götürmek isteyeceklerdir ve orada devletin yetkilerini kullanarak beni öldüreceklerdir (BU kadar net konuşuyorum). Bu yüzden ben, hastahaneye götürülmemi istemiyorum. Çünkü 35 yıl bana kendi iradelerini dayatıp, istediklerine ulaşamayan bu aşağılık insanların İRADELERİ ile BİLE ölmeyi kendime yediremem. Kendi iradem ile çıkmış olduğum yolda sona gitmeyi yeğlerim.

Bakın bu aşağılık irade nasıl bir şey? 77 yılında sigortalılığım başladı. Biliyor musunuz? Hala emekli olamadım! Çünkü nerede işe başlasam işyeri sahibi ile beni papaz ettiler.

Bunu neden yapıyorlar? Çünkü bana kurdukları kumpas sonucunda korkudan beni sürekli kontrol altında tutmak ihtiyacı duydukları için... Be emine kadının çocukları! Götünüzden bu kadar korkacaktınız bu kumpasa ne gerek vardı?

Söyleyeyim. Bu aşağılık irade, kariyer yapabilmek için diğer insanların omuzlarına basa basa yükselir. Sonra da insanlara ahkâm kesmeye başlar! Kendilerine karşı gelenleri ise DEVLET ile sürtüşüyor konumuna sokarlar!

Şimdi sizlere bir soru sorayım. BU aşağılık insanlar sizce devleti temsil edebilirler mi?

Umarım seçim sonrasına kadar INTERNETim kapanmaz! Sizlere daha çok bilgi vereceğim. Ancak bir şey belirtmek istiyorum. Hani kumpas kurmuştunuz ya, hani elinizde belge diye sunduğunuz o kağıt parçaları var ya o kağıt parçalarını götünüze sokacağımı söylemiştim. Ne olur kusura bakmayın. O kağıt parçaları için sözümü tutamadığım için ben de çok üzgünüm.

Şu sözümü bir kez daha tekrar etmek istiyorum;

BEN HAKLIYIM BEN KAZANMIŞ OLACAĞIM,

VİCDANLARINIZ HİÇBİR ZAMAN RAHATLAYAMAYACAK!

 

AŞAĞILIK İNSANLAR

AŞAĞILIK; PİÇ DAMAT SEZAİ, PİÇ NİHAT, PİÇ TEVFİK, ZAVALLI YENER BARDAKÇIOĞLU, ZAVALLI ATİLA EFENDİ, ZAVALLI ALP EFENDİ, ZAVALLI İRFAN BAYAN, ZAVALLI BEDRİYE HANIMEFENDİ, ZAVALLI FATMA UÇMAM HACİOĞLU, ZAVALLI AKİF UÇMAM, PİÇ YAŞAR EFENDİ, ZAVALLI MEMET HOCA!

RABBİM SİZE;

EVLATLARINIZ, TORUNLARINIZ KARŞINIZDA ERİRLERKEN, HİÇBİR ŞEY YAPAMAMANIN ACISINI YAŞATSIN.

BİR DEVLET VATANDAŞINA BEDDUA ETMEYİ ÖĞRETİYORSA, O DEVLETTEN HİÇ KIMSEYE FAYDA GELMEZ. DEVLET SİZİN GİBİ PEZEVENKLERDEN TEŞEKKÜL EDERSE, İŞTE ÜLKENİN DURUMU ORTADA...

BU AŞAĞILIKLARIN BİRKAÇI BİRARAYA GELMİŞ VE BANA DAHA ÖNCE AÇMIŞ OLDUKLARI TAYYİP'E HAKARET DAVALARI DOSYALARINI BİRLEŞTİRMİŞLER VE BİR DAVA DAHA AÇMIŞLAR! BİR DE POLİS GÖNDERMİŞLER EVE... BİRLİKTE GİTTİK 2.ASLİYE CEZA YAZI İŞLERİNE.. BAKTIM DOSYANIN SAVCISI YOK. SORULARI YAZI İŞLERİNDE BİR MEMURE SORUYOR. NORMAL BİR DOSYA OLMADIĞINI ANLADIM VE BU DAVAYI KABUL EDİP ETMEME ŞANSIMIN OLUP OLMADIĞINI SORDUM. KABUL EDECEKSİNİZ DEDİLER. DEVLET VATANDAŞINA YALAN SÖYLER Mİ? BU AŞAĞILIKLAR SÖYLETTİRİYOR. DEVLETİ TEMSİL EDENLERİN DEVLETİ NASIL KULLANDIKLARININ ÖRNEĞİ BU.

BUNU NEDEN YAPIYORLAR?

BENİM KAMU HAKLARIMDAN YARARLANMAMI ENGELLEMEK İÇİN. ŞİMDİYE KADAR NEDEN EMEKLİ OLAMADIM? ALGILAYABILIYOR MUSUNUZ? ÇÜNKÜ HER DAVADAN SONRA 5 YIL KAMU HAKLARINDAN YARARLANMAM MÜMKÜN OLAMIYOR! EN SON 2013 YILINDA KAMU HAKLARINDAN YARARLANMAM 5 YIL ERTELENMİŞTİ. HANGİ YILDAYIZ? 2018. KAMU HAKLARINDAN YARARLANAMAMAM 5 YIL DAHA ERTELENMESİ GEREKİYOR ONLAR İÇİN…

BU ZAVALLILAR İÇİN NEDEN AŞAĞILIK SÖZCÜĞÜNÜ KULLANIYORUM? SANIRIM ALGILADINIZ.

KARDEŞ MÜSFETTELERİNE;

BENİM MİRAS HAKLARIMI ÇALDINIZ. SİZLER HIRSIZSINIZ! ÇOLUĞUNUZDAN, ÇOCUĞUNUZDAN HATTA TORUNLARINIZDAN ÇIKSIN. ÇOLUĞU ÇOCUĞU OLMAYAN DA CANINDAN BULSUN! SİZE BU KONUDA YARDIM EDEN VE DESTEK VEREN HERKESİN ÇOLUĞUNDAN ÇOCUĞUNDAN HATTA TORUNUNDAN ÇIKSIN, ÇOLUĞU ÇOCUĞU YOKSA CANINDAN BULSUN!

BIR DEVLET VATANDAŞINA BEDDUA ETMEYİ ÖĞRETİYORSA, O DEVLETTEN HİÇ KİMSEYE FAYDA GELMEZ. SANIRIM KİNDAR NESİL BÖYLE YETİŞTİRİLİYOR!

35 YILDIR BU TÜR DAVRANIŞLARI SERGİLEDİNİZ. BU DAVRANIŞLARINIZ EĞER İSLAMI TEMSİL EDİYORSA, BUNLARIN İSLAMDA YERİ VARSA, SİZ İSLAMSANIZ, BEN İSLAM DEĞİLİM.

EN SON OLARAK HEP SÖYLEDİĞİM SÖZÜMÜ SÖYLÜYORUM;

"BEN HAKLIYIM, BEN KAZANMIŞ OLACAĞIM. VİCDANLARINIZ HİÇBİR ZAMAN RAHATLAYAMAYACAK".

ÇÜNKÜ DOĞRUYU BİLMİYORSUNUZ...

HİÇ KİMSEYE VERİLECEK HESABIM YOK. YEDİĞİNİZ BOKLARI KENDİNİZ AÇIKLAYIN! BİRGÜN VİCDANLARINIZ GÖTÜNÜZÜ PARMAKLAYACAK, SİZİ RAHATSIZ EDECEK. BU KUMPASI AÇIKLAYIN, AÇIKLAYIN DİYE... AMA AÇIKLAYAMAYACAKSINIZ!

BEN NOKTAYI KOYDUM.

SIRA GÖTÜNÜZÜN PARMAKLANMASINA GELDİ. AŞAĞILIK İNSANLAR, AŞAĞILIK İNSANLAR!..

HİÇ KİMSEYE VERİLECEK HESABIM YOK.

HEP SÖYLEDİĞİM SÖZÜMÜ TEKRAR EDİYORUM;

BEN HAKLIYIM BEN KAZANMIŞ OLACAĞIM,

VİCDANLARINIZ HİÇBİR ZAMAN RAHATLAYAMAYACAK.

DAMAT SEZAİ PİÇİ; 2,5 TRİLYONU BEN GÖRTÜRMEDİM! MİNAREYİ ÇALAN KILIFINI HAZIRLAR!

BU SAHTEKARLARA ŞİMDİ DE YENİ BİRİ KATILMIŞ! YAŞAR EFENDİ DİYE BİRİ. BODRUM'DA ELİNDE KUMPASA AİT BİR TAKIM KAĞIT PARÇALARINI ONA BUNA GÖSTERİP NEMALANMAK İSTİYORMUŞ! BU YAŞAR EFENDİ MİT'Çİ... NEDEN BU TAVIRLAR İÇİNDE OLDUĞUNU AÇIKLAYAYIM, 20 YIL ÖNCESİNE DAYANIYOR MEVZUU. DAMAT SEZAİ PİÇİ KENDİSİ İLE TERMİK SANTRAL MÜDÜRÜ AKİF BEYEFENDİ İLE BAĞ KURMUŞ! DAMAT SEZAİ SENARYOLARINI AKİF EFENDİ'YE AKTARIYOR, AKİF EFENDİ İSE YAŞAR EFENDİ'YE AKTARIYOR VE YAŞAR EFENDİ KÖPEKLİĞİNİ YERİNE GETİRMİŞ OLUYOR! O KAĞIT PARÇALARI İLE NEYAPMAYA ÇALIŞIRSAN ÇALIŞ! O KAĞIT PARÇALARI BİR GÜN SENİN DE GÖTÜNÜ PARMAKLAYACAK YAŞAR EFENDİ! YAŞAR EFENDİ 20 YIL ÖNCE YA DA 18 YIL ÖNCE YEDİĞİ BOKLARI KAPATABİLMENİN ÇABASINDA... KAPATTIRILMAZ YAŞAR EFENDİ KAPATTIRILMAZ! İNSAN YANLIŞ BİR ADIM ATTIMI YA DA ATTIRILDI MI, O YANLIŞ ADIMIN ESİRİ OLACAKTIR! AMA SEN BENİM ESİRİM OLACAKSIN YAŞAR EFENDİ! 

 

Haber tarihi: 23 / 07 / 2018
Haber Yorumları: 0


Paylaş: Facebook  Twitter  Stumbleupon  Delicious  Google



Önceki: ACINIZ ACIMIZDIR KOMŞU...
Sonraki: İSMAİL KAHRAMAN OTUR! OTURDUĞUN YERDE!




Henüz yorum bulunmamaktadır. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

Ad, Soyad *
E-Mail
Kalan karekter sayısı:
Yorum *
Güvenlik kodunu giriniz:
captcha
*
(* Doldurulması zorunlu alanlar)


GREENPEACE

   

   KUZEY KUTBU KURTULDU!

http://www.greenpeace.org/turkey/tr/



İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omnportal

http://www.isteataturk.com